пульS – все про Кропивницький та область
Події

“У пам’ять про дітей, чиє життя обірвала війна”: символічну гірку облаштували в центрі Кропивницького (ФОТО)

Сьогодні, 1 червня, День захисту дітей у Кропивницькому почався розвагами, іграми, неймовірною кількістю дітвори зі своїми мамами і татами. А також купою солодощів, смаколиків і яскравих іграшок. Всіх їх приймало казкове дитяче містечко. Всупереч війні.

Головний меценат свята – начальник ОВА Андрій Райкович. Волонтерська команда ОВА, разом з ТМ «Ласка» потурбувалися, щоб і маленькі артисти, спортсмени, і зовсім крихітні гості у пелюшках були з подарунками. Тут і дитяче харчування, дитяча гігієна, дитячі іграшки, особливо для родин, які переселилися із східних областей.

Нікого не залишила байдужим іграшкова гірка. Дві з половиною сотні іграшок на знак глибокої пам’яті про кожну дитину, чиє невинне маленьке життя обірвала війна.

Дитячі сльози – це особливий рахунок ворогу. Жодної сльозинки ми ніколи не забудемо і не пробачимо. Зусилля влади на усіх рівнях- увага дітям: від народження до повноліття. Я, коли щоранку повідомляю громаді, скільки діток в області народилось, обов’язково акцентую, що звідкіля б вони не були: Харків, Буча, Херсон, Ірпінь – всі діти наші, бо це – майбутнє України, – зазначив Андрій Райкович. – Радує, що творча дітвора щиро патріотична. Нехай маленькі кошти, але збирають, щоб допомогти Збройним Силам.З такими дітьми Україна приречена перемогти!

В рамках сьогоднішнього свята редакція тижневика «Україна – центр» поновила свою традиційну акцію «Місто в пелюшках». Дитяче містечко подарувало стільки радощів дітворі і дорослим, що на якусь мить всі забули про війну.