Пульс Exclusive
Без категорії

У Кропивницькій міській раді триває підготовка до чергової сесії: працюють постійні депутатські комісії

Засідання постійної депутатської комісії Кропивницької міської ради з питань бюджету та податкової політики під головуванням депутата міської ради Дмитра Бірця відбулося сьогодні, 08 листопада. Депутати розглянули та погодили 11 проєктів рішень, які виноситимуться на чергове засідання сесії міської ради.

Зокрема, постійна депутатська комісія погодила проєкти рішень про перерозподіл видатків по управлінню транспорту та зв’язку, по управлінню молоді та спорту Кропивницької міської ради за бюджетними програмами в межах загального обсягу бюджетних призначень на 2023 рік. Також депутати погодили проєкт рішення про перерозподіл видатків по управлінню охорони здоров’я за бюджетними програмами в межах загального обсягу бюджетних призначень на 2023 рік, що дозволить повністю виплатити заборгованість по зарплаті працівникам стоматологічної поліклініки після її реорганізації.

Серед інших питань депутатська комісія погодила проєкт рішення про встановлення розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася його поховати. Разом із тим, депутатська комісія надала доручення департаменту з питань економічного розвитку перевірити калькуляцію вартості ритуальних послуг у Кропивницькому.

Також депутати погодили проєкти рішень з інших питань і заслухали звіт про виконання бюджету Кропивницької територіальної громади за 9 місяців цього року.