пульS – все про Кропивницький та область
Культура

Краєзнавчий музей навчає працівників музеїв у громадах писати гранти та оцифровувати фонди

Кіровоградський обласний краєзнавчий музей започаткував проєкт «Музейна школа онлайн» для керівників та наукових співробітників музеїв у громадах. Про це повідомив директор Борис Шевченко сьогодні, 10 квітня.

«Краєзнавчий музей є методичним центром області, тому на платформі Zoom ми навчатимемо тонкощам музейної справи наших колег у громадах Кіровоградщини. Зокрема, заняття проводимо з питань оформлення експозицій, підготовки наукової документації, впровадження сучасних інноваційних напрямків музейної діяльності, написання грантових проєктів, оцифрування музейних фондів та практичного використання соціальних мереж в роботі музеїв», – розповів Борис Шевченко.

До першого заняття на тему «Можливості використання мережі Facebook у діяльності музеїв» долучилися 21 представник. Наступне – планують провести наприкінці квітня.

Як уже повідомлялося, очільниця Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області Ольга Ковальова-Алокілі розповідає як залучити гранти на розвиток бізнесу у громадах.