пульS – все про Кропивницький та область.
Події

На Кіровоградщині ремонтують дорогу Компаніївка-Сасівка-Губівка-Калинівка

На Кіровоградщині триває виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О120903 Компаніївка-Сасівка-Губівка-Калинівка.

Як повідомили в «Агентстві місцевих автомобільних доріг», ними укладено договір з підрядною організацією ТОВ “ДС ПРОМ ГРУП” на поточний середній ремонт автомобільної дороги з планом відремонтувати 11,2 км та загальним обсягом фінансування – 89000,0тис.грн.

Проектом передбачено: підготовчі роботи (зрізання чагарника і дрібнолісся, фрезерування асфальтобетонного покриття), ремонт 8 водопропускних труб, виправлення профілю щебеневих основ з додаванням нового матеріалу, влаштування вирівнюючого шару покриття з асфальтобетону, влаштування верхнього шару покриття з асфальтобетону, укріплення узбіч сумішшю, встановлення дорожніх знаків та напрямних стовпчиків, встановлення металевого бар’єрного огородження, нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.

На даний час підрядна організація виконує роботи з влаштування вирівнюючого та верхнього шару покриття з асфальтобетону.