пульS – все про Кропивницький та область
ПодіїСоціум

СБУ проводить обшуки на підприємстві “Гідросила” у Кропивницькому

Служба Безпеки України проводить обшуки на кропивницькому підприємстві “Гідросила”.

Відповідну інформацію пульS підтвердили в прес-службі СБУ.

У свою чергу, на сторінці підприємства зазначається, що “за інформацією, осіб, які проводять обшук, підставою для проведення вищезазначених слідчих дій є діяльність підприємств «Гідросила ТЕТІС» та «Гідросила МЗТГ», що входять до складу групи компаній Гідросила та знаходяться в тимчасово окупованому місті Мелітополь, Запорізької області“.

Нагадаємо, що у червні група компаній “Гідросила” заявила про втрату контролю над підприємствами в окупованій частині країни.

“За зазначеним фактом захоплення підприємств у місті Мелітополь було подано від імені ПрАТ «Гідросила ГРУП» та ПрАТ «Торговий дім «Гідросила» заяви про кримінальне правопорушення в Прокуратуру, СБУ та Національну поліцію Кіровоградської області”, – зазначають у прес-службі компанії.

Натомість в СБУ ситуацію коментують наступним чином:

“Головне слідче управлінням СБ України здійснює досудове розслідування кримінального провадження за ст. 111, 111-1 КК України. Наразі проводять слідчі дії на території ПАТ «Гідросила груп». Наразі ми не можемо коментувати ситуацію, оскільки це таємниця досудового розслідування”.

У свою чергу, стаття 111-1 КК України визначається як “Колабораційна діяльність”, а Стаття 111 – “Державна зрада”.