Пульс Exclusive
Різне

12-річний хлопець із Кропивницького помер у столичному дитячому таборі, проводиться службове розслідування

12 річний хлопець із Кропивницького помер у дитячому таборі “Арек” (Пуща Водиця). Наразі призначено службове розслідування.

Відповідну інформацію пульS підтвердили в адміністрації закладу.

За інформацією, 12-річний Павло Теровець із Кропивницького відпочивав у таборі “Артек”. 9 вересня його помістили у медцентр у зв’язку з погіршенням здоров’я.

“Учора медсестра побачила дитину без свідомомсті. Хлопчика перевели в реаніацію. Причина смерті поки невідома, чекаємо на висновки медекспертів. Наразі проводиться службове розслідування”, – повідомили в адміністрації табору “Артек”.

Учора ввечері батько загиблого хлопчика Ігор Теровець на своїй сторінці у мережі facebook також повідомляв про трагічну подію, зазначаючи, що причина смерті сина поки невідома.

Ігор Теровець – людина з інвалідністю, сина виховував сам.

У мережі опубліковано відео з понад мільйоном переглядів, як чоловік на візку продає квіти, котрі самостійно вирощує, біля супермаркету. Судячи з публічної інформації, родина часто потребувала допомоги на лікування батька. У цьому йому допомагав малолітній син.

Уночі Ігор Теровець мав виїзжджати у Київ. Сьогодні тіло хлопчика планують доставити у Кропивницький. Похорони попередньо відбудуться у вівторок.

Чоловік просить фінансової допомоги від небайдужих. Номер картки: 5168 7554 5978 4738.