Пульс Exclusive
Різне

21 підприємство Кіровоградщини має борги з виплати заробітної плати

21 підприємство Кіровоградщини має борги з виплати заробітної плати станом на початок червня поточного року.

Про це повідомили у пресслужбі Кіровоградської облдержадміністрації, інформує пульS.

У структурі боргу підприємства державної, комунальної та приватної форми власності. Однак, суми боргу у них перед своїми працівниками абсолютно різні.

Із 7, 5 мільйонів державних боргів, найбільше завинив Криворізький гірничо-збагачувальний комбінат окислених руд у м. Долинська – аж 6 млн грн.

Однак, врто зауважити, що для більшості підприємств виникнення, або ж поява боргів пояснюється складними моментами воєнного часу. Тому, що на початок року область мала менше 4 мільйонів загальних боргів по заробітній платі.

Для вирішення питання щодо погашення боргів на підприємствах державної форми власності обласною державною адміністрацією неодноразово направлялись листи центральним органам виконавчої влади.

На виконанні в державній виконавчій службі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) в області перебуває 1,1 тис. виконавчих проваджень щодо стягнення заборгованості із виплати заробітної плати та виплат, пов′язаних з трудовими правовідносинами, на загальну суму 21,7 млн. грн., з яких фактично завершено 15 виконавчих проваджень та стягнуто 0,3 млн. грн.