Пульс Exclusive
Різне

21-річна військовослужбовиця “Азову” з Кіровоградщини загинула на війні

Військовослужбовиця з Кіровоградщини загинула на війні. У червні їй мало виповнитися 22 роки.

Про це інформує пульS із посиланням на Онуфріївську селищну раду.

“Онуфріївщину сколихнула гірка звістка — надійшло офіційне підтвердження загибелі військовослужбовиці “Азову” Алли Порплиці, яка мешкала в Павлиші. Алла ще до початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну підписала контракт на військову службу. Мріяла саме про “Азов”, де служив її коханий хлопець. І в неї вийшло поповнити ряди славних азовців”, – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що дівчина з дитинства мала активну громадянську позицію, була щирим патріотом України. Гарно навчалась у школі, була слухачем Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді (секція “психологія”).

Здобула вищу освіту — опанувала професію еколога в Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського. Готувалась здобути другу — слідчого національної поліції. Але змінила своє рішення, аби не розлучатись із хлопцем, із яким дуже кохали один одного.

“Із першого дня війни вони захищали Маріуполь, у числі інших військових стали легендарними бійцями “Азовсталі”. 10 квітня, під розриви бомб та снарядів Алла (позивний Вігман) та її хлопець одружились. 5 травня дівчина останній раз вийшла на зв’язок із мамою, а 7 травня написала повідомлення, в якому вітала її з Днем матері, про який у пеклі війни не згадала вчасно”, – зазначають у селищній раді.

6-7 травня вона мала евакуюватись. Та ця евакуація зірвалась.

А 8 травня під час чергового потужного бомбардування Алла Порплиця загинула. Її чоловік потрапив у полон і не міг повідомити цю страшну звістку рідним.

“Тіло Алли, як і інших загиблих азовців, за обміном загиблими доставлено в Київ для проведення експертизи ДНК. Про день і час поховання Героїні буде повідомлено додатково”, – повідомляють у селищній раді.