Пульс Exclusive
Різне

60-річний фермер з Кіровоградщини, якого підозрюють у зґвалтуванні дівчинки, хотів домашній арешт (ВІДЕО)

Кропивницький апеляційний суд не задовольнив клопотання про домашній арешт для 60-річного фермера, якого підозрюють у зґвалтуванні 14-річної дівчини.

Засідання апеляційної інстанції відбулося 14 вересня в закритому режимі. Колегія суддів у складі Віринеї Кабанової, Володимира Гончара та Валерія Драного залишила в силі рішення Голованівського районного суду про тримання під вартою підозрюваного на час розслідування.

Адвокат підозрюваного Олег Паіцика клопотав про цілодобовий домашній арешт для свого клієнта, посилаючись на його вік (60 років) і незадовільний стан здоров’я.

Ухвала про тримання під вартою була прийнята Голованівським районним судом 29 вересня. У обґрунтуванні ухвали йдеться, що підозрюваний підозрюється у вчиненні особливо тяжкого злочину, за місцем проживання характеризується посередньо, не має сталих сімейних зв’язків, одружений, але час від часу проживає зі співмешканкою та їхньою спільною дитиною, а тому існують ризики, що він може переховуватись від органів досудового розслідування та суду, незаконно впливати на потерпілу та свідків, перешкоджати кримінальному провадженню.

Нагадаємо, що 60-річний фермер з села Грушка Голованівського району зґвалтував 14-річну дівчину на початку липня. Дівчина втекла від нього, коли він заснув, і розповіла про те, що сталося, батькам.