Пульс Exclusive
Різне

Актор із Донецького драмтеатру дебютував у Кіровоградському обласному театрі ляльок

У Кіровоградському академічному обласному театрі ляльок дебютував актор із Донецького драматичного театру в місті Маріуполь Вадим Єрмішин. Про це повідомив директор закладу Григорій Педько сьогодні, 17 травня.

Вадим разом із дружиною, Анастасією Мусатенко, та двома дітьми переїхав до Кропивницького від початку масштабного вторгнення росії.

«На сьогодні драматичні актори вживаються в ролі лялькарів. А Вадим у неділю дебютував у ролі Микити в інтерактивній казці «Як Микита з ярмарку йшов». Глядачі – і дорослі, і малі – тепло зустріли його оваціями. Загалом, актори досвідчені, професійні», – зазначив Григорій Педько.

«З дружиною ми працювали у Донецькому драмтеатрі на посадах акторів вищої категорії. Я – з 2018 року, Анастасія – з 2002. Дуже боляче спостерігати за долею театру, та й загалом Маріуполя – це наше рідне місто, маленька батьківщина. Проте, прийде час і я ще зіграю там свої ролі. В театрі ляльок колектив чудовий, я вдячний за теплий прийом. Навіть сирена не прозвучала під час мого дебютного виступу на сцені, а це вже хороший знак!», – розповів Вадим.

Відродити роботу Донецького драматичного театру планують в Ужгороді.