Пульс Exclusive
Різне

Андрій Райкович зняв питання, за внесення якого на земельній комісії “клопотав” його заступник

Сьогодні, 25 березня, відбулася сесія Кропивницького міської ради, на якій, зокрема, повинні були розглядати питання про передачу фізичній особі 5-ти гектар на вулиці Мурманській.

Перед сесією виступив засновник громадської організації “Агенція журналістських розслідувань” Андрій Крившенко, який акцентував увагу присутніх на тому, що вказана земельна ділянка проходить в якості доказу по справі, котру нині розглядають у Кіровському районному суді. А тому вона нібито не може бути передана у власність заявнику з даного питання.

Слово взяв безпосередньо і сам заявник – Олег Лунгул. Він пояснив, що на ділянці зареєстровано майно, є проект землеустрою, йому присвоєно кадастровий номер. У березні 2020 го року право власності було скасовано. Незабаром майнові права все-таки повернули. За його словами, мали місце безуспішні спроби провести земельні торги (аукціон) з боку Новенскої селищної ради. Потім запис про його майнові права був видалений. У підсумку, заявник звернувся до юстиції, де скаргу задовольнили. О. Лунгул підкреслив, що спирається виключно на офіційні документи.

Варто відзначити, що раніше профільний заступник міського голови, начальник Департаменту економіки та інвестицій Михайло Бежан особисто приходив на засідання земельної депутатської комісії і просив включити дане питання до порядку денного.

“Чесно кажучи, там відбуваються такі події … Він (прим. – Олег Лунгул) дійшов до Вищого суду. І є позитивне рішення. Там відбувається мало не рейдерське захоплення “, – говорив, зокрема, заступник міського голови Михайло Бежан.

Разом з тим, сьогодні, 25 березня, на сесії міський голова Андрій Райкович запропонував “зняти” дане питання і відкласти його розгляд до встановлення всіх обставин. Його підтримали депутати.