Пульс Exclusive
Різне

Боксери з Кропивницького здобули призові місця на Кубку світу серед студентів (фото)

Боксери з Кропивницького здобули призові місця на Кубку світу серед студентів. Обласний центр в лавах збірної представляли Бозорбой Матякубов та Євген Павловський.

Про це інформує пульS із посиланням на сайт ЦДУ ім. В. Винниченка.

“З 21 по 30 вересня 2022р. у місті Самсун (Туреччина) відбулись змагання Кубку Світу з єдиноборств серед студентів. У змаганнях брали участь близько 1200 студентів із 50 країн світу та представляли 344 університети. У програму змагань увійшло 6 видів спорту”, – зазначають у виші.

У складі збірної команди України, яка налічувала 110 студентів із 50 університетів, представляючи кропивницький університет, свою майстерність демонстрували: студент 2 курсу факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка, спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура), майстер спорту України міжнародного класу з боксу Бозорбой Матякубов і випускник факультету фізичного виховання 2021 року, майстер спорту України з боксу Євген Павловський.

У наполегливій боротьбі серед чоловіків вагою 92 кг Євген Павловській посів 1 місце, а Бозорбой Матякубов серед чоловіків вагою 63,5 кг посів 3 місце. Україна і наші спортсмени посіли 2 загальнокомандне місце.

“Вітаємо спортсменів і їхніх тренерів Віктора і Вадима Саласенків та Віктора Чирочку — до речі, також випускників факультету фізичного виховання — із вдалим виступом. Бажаємо подальших перемог спортсменам і незалежній Україні”, – зазначають у виші.