Пульс Exclusive
Різне

Будувати житло для переселенців готові 47 місцевих підприємств Кіровоградщини

47 місцевих підприємств готові взяти участь у держпрограмі будівництва житла для переселенців.

Про це повідомив заступниа начальника ОВА Сергій Поліщук на робочій нараді з питання будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб 24 травняю.

У ній взяли участь керівники структурних підрозділів обласної військової адміністрації, представники проектних організацій, архітектори.

«Місцевих будівельних підприємств готових долучитися до державної програми вже маємо 47», – повідомив Сергій Поліщук.

Керівникам профільних управлінь ОВА разом із будівельниками посадовець доручив системно відпрацювати пропозиції на ринку будівельних матеріалів, наявність та цінові пропозиції, а також їх виробництво чи поставку.

У робочому порядку були обговорені питання виконання законодавчих нововведень і нормативних актів під час будівництва, реалізації вимог до проєктних і технологічних рішень, благоустрою, цивільного захисту, доступності об’єктів.

Нагадаємо, на території області сформовано перелік з 111 земельних ділянок загальною площею 179,2 га під будівництво житла для переселенців. Першочергово проєкт будівництва житла буде реалізований в Кропивницькому. Наразі Кропивницька міська рада розпочала процедуру відведення земельних ділянок під будівництво житла.