Пульс Exclusive
Різне

Чемпіона Європи з Кропивницького готуватимуть до Олімпійських ігор

Спортсмен із Кропивницького Бозорбой Матякубов здобув чемпіонство на молодіжному чемпіонаті Європи з боксу. Тепер його готуватимуть до Олімпійських ігор. Про це інформує пульS із посиланням на прес-службу Кіровоградської обласної ради.

Зазначається, що 23 жовтня у чорногорському місті Будва завершився молодіжний Чемпіонат Європи з боксу 2021. Студент факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. Володимира Винниченка Бозорбой Матякубов здобув перемогу, здолавши суперників з Росії, Туреччини, Хорватії та Іспанії.

Заступник голови обласної ради та голова обласної федерації боксу Вадим Волканов підтримував чемпіона у Чорногорії, а сьогодні розповів про наступні цілі команди.

Він зазначив, що на чемпіонаті Європи найбільш принциповою та важливою перемогою була над російським боксером.

«Перший бій Бозорбоя на чемпіонаті відбувся з турецьким спортсменом. На мою думку, це один із кращих боксерів турніру і Матякубов був серйозно налаштований та отримав перемогу в усіх раундах за оцінками п’яти суддів. Крім цього, відзначу високу морально-психологічну підготовку нашого бійця у принциповому поєдинку проти боксера з Росії. До цього, на міжнародних змаганнях, Бозорбой двічі йому програвав, а цього разу ще й вирішувався вихід до фіналу чемпіонату Європи. Для усієї команди ця перемога була надважливою», – наголосив заступник голови обласної ради.

За словами Вадима Анатолійовича, першим чемпіоном Європи з Кіровоградщини був Володимир Долгунь у 1980 році, минув 41 рік й область отримала другого золотого чемпіона. Він додав, що крім підготовки до календарних змагань, головна ціль Бозорбоя Матякубова – Олімпійські ігри.

«Є планові календарні змагання – це чемпіонати України та Світу. Проте, пріоритет – підготовка до Олімпійських ігор 2024 в Парижі. Над цим працює вся команда: тренери Віктор та Вадим Саласенко, обласна і національна федерації боксу. Спортивна підготовка є основною частиною тренувального процесу але без належної матеріально-технічної бази стати чемпіоном Європи та вийти на рівень Олімпійських ігор просто неможливо. Саме тому висловлюю велику вдячність Сергію Дмитровичу Тарасову за постійну допомогу і підтримку», – розповів Вадим Волканов.