Пульс Exclusive
Різне

Чергова хвиля ковіду: жителів Кропивницького закликають дотримуватися карантинних вимог

Лише суворе дотримання карантинних норм та якісна профілактика дозволять стримати чергову хвилю COVID-19. На цьому наголосив сьогодні начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович, повідомили в прес-службі Кропивницької міської ради.

Нині медики попереджають про чергову хвилю коронавірусу в середині жовтня. Тому нині необхідно вживати превентивні заходи з профілактики інфекційних захворювань.

– І це не тільки COVID-19, а він до речі не вщухає, але й низка інших захворювань, зокрема відомо, що в Україні вже зареєстровані перші випадки мавпячої віспи, – зазначив Андрій Райкович. – Мусимо не забувати про туберкульоз, гепатити, інші болячки. Війна, горе, втрати трохи стерли увагу суспільства до цих проблем і хвороб, але вони нікуди не зникли. Адже ресурсів, коштів зайвих немає, а відповідальність на війну ніхто не спише.

Через війну увага суспільства до цього питання знизилася, проте проблема нікуди не зникла, тому вакцинація, дотримання карантинних вимог, зможуть запобігти розповсюдженню небезпечних хвороб.