Пульс Exclusive
Різне

Чоловіка, який задушив і зґвалтував 22-річну дівчину на Кіровоградщині, засудили до довічного ув’язнення

Найвищої міри покарання – довічного позбавлення волі домоглись прокурори Кіровоградської обласної прокуратури за умисне жорстоке убивство молодої дівчини. Кропивницький апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури.

Нагадаємо у грудні 2021 року Кіровський районний суд засудив до 15 років ув’язнення засуджено чоловіка, який вбив, а потім зґвалтував 22-річну дівчину (п.10 ч. 2 ст. 115 КК України).

Прокуратура не погодилася з призначеним судом першої інстанції покаранням обвинуваченому вважаючи його м’яким, і таким, яке не відповідало тяжкості скоєного та особі обвинуваченого, і оскаржила вирок в апеляційному порядку вимагаючи найвищої міри покарання – довічного позбавлення волі. Апеляційний суд наразі усі доводи прокурорів врахував, апеляційну скаргу задовільнив та постановив новий вирок у справі.

Обставини справи.

Трагічна подія мала місце наприкінці 2020 року у м. Мала Виска Кіровоградської області та викликала великий резонанс.

Потерпіла поверталася додому від друзів. Засуджений напав на дівчину у безлюдному місці, вдарив цеглиною по голові, задушив та зґвалтував. З метою приховання слідів злочину хлопець занурив труп потерпілої у вигрібну яму вбиральні.

Раніше повідомлялося, що затриманий – 23-річний чоловік, житель сусіднього району, який нещодавно оселився в місті Мала Виска у будинку, який належить його родичам.

Відзначимо, що у ході досудового розслідування обвинуваченому проведено низку експертиз серед яких комплексна та стаціонарна, з метою визначення його осудності. Висновки двох експертиз засвідчили, що особа в момент скоєння злочину була осудною.