Пульс Exclusive
Різне

Дефіцит далекобійників спостерігається на Кіровоградщині

Роботодавці Кіровоградщини потребують 38 водіїв. Половина вакансій для далекобійників. Про це повідомили у відділі організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості.

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає професійних водіїв.

Роботодавці області потребують 36 працівників за професією «водій автотранспортних засобів» та 2 водіїв навантажувачів. Водіїв потребують підприємства залізничної, гірничодобувної, будівельної, агропромислової, медичної, освітньої, дорожньо-будівельної та енергетичної сфер.

Серед представлених вакансій 20 призначені для працевлаштування керманичів, які мають категорії водійських прав «C», «D» та «Е» та передбачають управління великовантажним транспортом (працювати на машинах марок MAN, DAF, Scania та ін.).

Роботодавці Кіровоградщини готові платити водіям за роботу від «мінімалки» (6000 грн) до 11 315 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня та категорії працівника, дальністю здійснюваних поїздок, стажем роботи та матеріальною відповідальністю за вантаж.

Актуальними є вакансії для водіїв у таких районах Кіровоградської області:

Гайворонський – 1 вакансія;

Голованівський – 1 вакансія;

Долинський – 4 вакансій;

Знам’янський – 7 вакансій;

Кропивницький – 4 вакансії;

Маловисківський – 11 вакансій;

Новоархангельський – 1 вакансія;

Новоукраїнський – 1 вакансія;

Світловодський – 8 вакансій.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.