Пульс Exclusive
Різне

Дефіцит пального у Кропивницькому спричинить скорочення рейсів комунальних автобусів

Дефіцит дизельного палива у Кропивницькому суттєво ускладнив діяльність КП «Електротранс». Про це повідомив начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник.

За його словами, ситуація на ринку пального змушує адміністрацію підприємства максимально оптимізувати роботу саме автобусного парку.

Це означає, що вже у суботу, 14 травня, на маршрути вийде обмежена кількість автобусів. Два автобуси обслуговуватимуть маршрут №111. На маршрутах №103 і №116 автобуси замінять по одному тролейбусу з автономним ходом. Вони працюватимуть за скорченим маршрутом – до центру міста. Решту напрямків обслуговуватимуть виключно маршрутні таксі, – відзначив Віктор Житник. – У той же час, наявність газу на заправках дозволяє працювати маршруткам у звичному режимі.

Зміни в графіках руху транспорту невдовзі з’являться на сайті КП «Електротранс». Після стабілізації ситуації з паливом пасажирський комунальний транспорт повернеться до штатного режиму роботи. Адміністрація підприємства перепрошує кропивничан за тимчасові незручності.