Пульс Exclusive
Різне

Депутат Кропивницької міськради хоче “оцінити” землю біля обласної дитячої лікарні

Земельна ділянка, яка передавався в оренду в кінці минулого депутатської каденції представнику “Нашого краю”, секретарю земельної комісії (тоді) Вадиму Дрига, може бути незабаром викуплена.

На сайті Кропивницького міської ради опубліковано проект рішення про надання дозволу щодо проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вулиці Преображенській, 88-б. Вид використання – під розміщення підприємства.

Якщо ініціативу підтримають, то міська рада повинна буде забезпечити роботу по формуванню експертної грошової оцінки землі. У свою чергу, укладе договір щодо авансового платежу в розмірі до 20% від нормативно-грошової оцінки.

Заявником з даного питання значиться чинний депутат Кропивницького міської ради від “Нашого краю” Вадим Дрига.

Відзначимо, що наприкінці попередньої каденції Вадим Дрига, будучи депутатом і секретарем земельної комісії, взяв в оренду на 5 років земельну ділянку біля дитячої обласної лікарні (Преображенська, 88-б). Депутати також підтримали його ініціативу щодо зміни цільового призначення землі з “торгівлі” під “розміщення підприємства”.

Тепер заявник просить провести грошову експертну оцінку землі. А третій пункт відповідного проекту рішення ймовірно свідчить про бажання викупити ділянку депутатом.