Пульс Exclusive
Різне

Депутатка облради пропонує заборонити УПЦ МП на Кіровоградщині

Депутатка Кіровоградської обласної ради Марина Осіпова пропонує заборонити діяльність “релігійних організацій, об‘єднань РПЦ ( московського патріархату)”. Ідеться про Українську православну церкву Московського патріархату.

Про це вона повідомила на своїй персональній сторінці у мережі facebook.

“Після дев’яти місяців війни, правоохоронні органи України регулярно звітують про виявлені факти колабораціонізму та антиукраїнської діяльності з боку представників УПЦ МП. Так, на Дніпропетровщині, Чернівеччині, Київщині та Кіровоградщині правоохоронці викрили священників УПЦ МП, які закликали вірян підтримувати окупаційні війська. Як уже навіть вдалось з‘ясувати, вони ще й ведуть розвідувальну діяльність для нашого ворога! Як депутат Кіровоградської обласної ради, усвідомлюючи свою відповідальність перед виборцями Кіровоградщини, вважаю неприпустимим подальше існування та діяльність УПЦ МП в Україні загалом та на Кіровоградщині зокрема. Ворог щодня наносить удари по нашим містам! Гинуть люди, знищується інфраструктура… Ми повинні діяти рішуче і впевнено, заради Перемоги, заради майбутнього”, – зазначає Марина Осіпова.

Нагадаємо, днями СБУ повідомила про підозру митрополиту Кіровоградської єпархії УПЦ (МП), який виправдовував захоплення Криму.