Пульс Exclusive
Різне

Депутати Кропивницької міської ради засудили агресію росії

Сьогодні, 12 травня, продовжила свою роботу дев’ята сесія Кропивницької міської ради. Шосте засідання сесії депутати розпочали із вшанування хвилиною мовчання загиблих в результаті війни українців та засудження агресії російської федерації і підтримки територіальної цілісності і суверенітету України.

Відповідну заяву озвучив секретар міської ради Олег Колюка.

Зокрема у заяві йдеться:

Кропивницька міська рада, яка є єдиним законним представницьким органом Кропивницької міської територіальної громади, категорично засуджує агресію російської федерації проти України.
Віроломні, нічим не спровоковані дії росії проти України демонструють повну зневагу держави-агресора до життя людини, міжнародного права, суверенітету і територіальної цілісності незалежної держави, є геноцидом Українського народу, факт якого вже визнано Верховною Радою України і парламентами іноземних держав.
У зв’язку з цим Кропивницька міська рада беззастережно підтримує суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України. Виключно Український народ має вільно визначати сьогодення і майбутнє своєї незалежної держави – України. Висловлюємо шану, безмежну вдячність Українським Воїнам і щире захоплення їх професійністю, мужністю та героїзмом. З невимовним болем сумуємо за військовими та цивільними громадянами, що загинули від рук російських агресорів під час воєнних дій та окупації. Кропивницька міська рада звертається із закликом до всіх українців та всього цивілізованого світу єднатися для рішучої відсічі свавільним, агресивним діям російської федерації. Мета єднання безцінна – збереженні людські життя, перемога свободи над тиранією і добра над злом. Віримо в Збройні Сили України, незламний дух і героїзм Українського народу. Україна переможе! Слава Україні!»

Рішення про засудження агресії росії проти України та підтримку територіальної цілісності і суверенітету України депутати Кропивницької міської ради підтримали одноголосно, відповідну заяву направили до Верховної Ради України і Офісу Президента України.