Пульс Exclusive
Різне

Депутати надали дозвіл на продаж приміщення комунального підприємства у центрі Кропивницького й “пересилили” його у підвал

Сьогодні, 7 вересня, на шостій сесії Кропивницької міської ради було прийнято рішення про затвердження об’єкту комунальної власності, який підлягає приватизації на вулиці Пашутінський, 69. Саме там до недавнього часу розташовувалось комунальне підприємство “Елегант М”, інформує пульS.

Так, мова йде про приміщення площею 220,8 кв.м, що складає 27/100 часток нежитлової будівлі, розташоване на 1, 2 поверхах. Спосіб приватизації – викуп.

Перед тим, як поставити на голосування проект рішенняПро затвердження об’єкта комунальної власності м. Кропивницького, який підлягає приватизації” міський голова Андрій Райкович звернувся до депутатів із запитанням, чи є необхідність у його роз’ясненні. Втім, ні в кого з обранців жодних питань не виникло.

Ініціативу щодо надання згоди на проведення приватизації приміщення в центрі Кропивницького (вул. Пашутінська, 69), яким донедавна користувалось комунальне підприємство, підтримали. На сайті міськради вказано, що КП “Елегант М”досі прописане за цією адресою.

Але вже після розгляду трьох наступних документів порядку денного, на розгляд депутатам винесли проект рішенняПро доповнення до рішення Кропивницької міської ради від 20 травня 2021 року № 371 «Про перейменування комунального підприємства «Елегант М» та затвердження Статуту в новій редакції».

Окрім перейменування комунального підприємства з «Елегант М» Міської ради міста Кропивницького в комунальне підприємство «Елегант М» Кропивницької міської ради, змінилася також адреса КП.

Відповідно до даних із попередньої версії Статуту, підприємство розташовується за адресою: вул. Пашутінська, 69.

В оновленому ж Статуті вказана вже нова адреса – вул. Велика Перспективна, 10.

Таким чином, першим рішенням депутати міської ради надали дозвіл спочатку на приватизацію приміщення, котре належало комунальному підприємству, а другим (внісши відповідні зміни в Статут) – “переселили” його співробітників у підвальне приміщення за іншою адресою у дворі багатоквартирного будинку.