Пульс Exclusive
Різне

Десять генераторів різної потужності отримало ОКВП «Дніпро-Кіровоград» (ФОТО)

Десять генераторів різної потужності отримало ОКВП «Дніпро-Кіровоград». Як повідомив виконуючий обов’язки генерального директора підприємства Олександр Пісний, деякі підвищувальні насосні станції водоканалів постійно знеструмлюють енергетики.

Через це без води страждають споживачі, а через постійні відключення зношуються насоси й труби зазнають гідроударів, зазначають у прес-службі підприємства.

“На жаль, брак потужностей в енергосистемі великий і уникнути знеструмлення насосних станцій не вдається. Тому фахівці визначились, які саме насосні станції та жителі яких районів міст страждають найбільше”, – ідеться у повідомленні.

З проханням допомогти розв‘язати цю проблему звернулися до європейських партнерів. Відгукнувся дитячий фонд ООН – UNICEF. Потужні дизельгенератори розподілять між містами області. Перші два встановлять на двох насосних станціях Кропивницького, які щодня знеструмлюють по кілька разів – Полтавську та Васнєцова. Також генератори будують встановлені на насосних станціях в районі Новомиколаївки та спальних мікрорайонах (101-й, Попова, Жадова).

Решта – в Знам’янці, Смоліному та інших містах. Попередня партія генераторів встановлена на альтернативних джерелах водопостачання – місцевих свердловинах, щоб у випадку повного блекауту жителі могли отримати воду не лише з Дніпра. ОКВП «Дніпро-Кіровоград» робить усе можливе, щоб забезпечити абонентів водою, у тому числі із резервних джерел за допомогою альтернативноі генерації електроенергії.