Пульс Exclusive
Різне

Десять нових автобусів, рекорд зі співу, концерт та інші урочистості у Кропивницькому. Фоторепортаж з Дня Незалежності

Сьогодні, 24 серпня у Кропивницькому відбулися урочисті заходи присвячені 30-річниці незалежності України.

Розпочався день із покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, пам’ятного знака Героям Небесної Сотні на площі Героїв Майдану, меморіальних дошок Віктору Чміленку, В’ячеславу Чорноволу.

Захід зібрав більше сотні містян.

Після цього святкування продовжилось на площі перед міською радою. Там на кропивничан чекали виступи солістів обласної філармонії та міських хореографічних колективів

Після вітальних слів відбулася церемонія нагородження.

Представники міської та обласної влади вручили почесні грамоти, відзнаки та нагороди.

На Театральній площі голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга та голова ОДА Марія Чорна долучились до передачі 10 нових шкільних автобусів для освітніх закладів.

Крім того, більше 5 тисяч жителів області одночасно заспівали Гімн України і встановили національний рекорд.

Також у театрі імені М. Кропивницького відбулися урочистості та святковий концерт.

У рамках святкувань на території вулиці Дворцовій та Ковалівського парку презентували проект “Україна-30. Місто і час”, де були представлені локації трьох десятиліть незалежності.

У Ковалівському парку встановили громадські простори, виставку «Зроблено у центрі України» – там свою продукцію презентували провідні промислові підприємства обласного центру.

На головній площі міста презентували ретро-автомобілі від клубу “Авторетро” та сучасних автосалонів. Там протягом дня працювали дитячі атракціони і різні фудкорти.

Виконавці та творчі колективи міста виконали українські пісні за 30 останніх років в рамках марафону “30 пісень Української Незалежності”.

Завершився День незалежності у Кропивницькому фестивалем “Рок на Інгулі”.