Пульс Exclusive
Різне

«Дії країни-агресора підтверджують наші очікування щодо дуже непростих умов проходження майбутнього опалювального сезону» – Довжук

Сьогодні, 17 жовтня, під час апаратної наради начальника Кіровоградської ОВА, директорка департаменту ЖКГ Ольга Довжук повідомила про готовність господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року в умовах воєнного часу.

За словами посадовиці, загалом на підготовку до наступного опалювального сезону спрямовано з кошти у сумі 162,6 мільйона гривень. Наразі органами місцевого самоврядування приймаються рішення та розпорядження щодо початку опалювального сезону на територіях.

«Дії країни-агресора минулого тижня щодо ураження об’єктів критичної інфраструктури підтверджують наші очікування щодо дуже непростих умов проходження опалювального сезону. Зважаючи на це департаментом спільно з управлінням з питань цивільного захисту ОВА розроблений План реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з аваріями у системах електро, газо, водо та теплопостачання підприємств усіх форм власності на території області», – повідомила Ольга Довжук.