Пульс Exclusive
Різне

Діти, які збирали гроші на бронежилети, отримали відзнаки від голови Кіровоградської облради

Двоє дітей із Кропивницького – Варвара Хлевицька та Матвій Розінко за свою волонтерську роботу отримали подяки Кіровоградської обласної ради з нагоди Дня української державності. Відзнаки вручив голова Сергій Шульга на урочистостях сьогодні, 28 липня.

«Ці двоє дітей уособлюють тисячі українських юних волонтерів, які в силу своїх можливостей наближають нашу перемогу. Коли у нас ростуть такі діти, це означає, що в України велике майбутнє. Ви – молодці!», – сказав Сергій Шульга.

Семирічна Варвара продавала тюльпани, щоб купити бронежилет для захисника.

Спочатку дівчинка збирала гроші на новий телефон, відкладаючи їх у скарбничку. Коли ж вирішила придбати за них захист для військового, з’ясувалося, що грошей не вистачає. Тому дозбирала їх за допомогою квітів. Варі вдалося накопичити необхідну суму. Бронежилет вручила захисникові особисто. А щоб втілити мрію малої волонтерки, кропивницький магазин подарував їй телефон.

Матвію Розінку – одинадцять. Школяр грав на гітарі у різних мікрорайонах Кропивницького, щоб зібрати кошти на бронежилет. Свою місію ще не виконав, але справу обіцяє продовжити.

Нагадаємо, День української державності відзначається вперше.