Пульс Exclusive
Різне

«Дніпро-Кіровоград» вирахувало сауни і мийки, які сплачують за воду менше, ніж середньостатистична сім‘я

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» у рамках запровадженої програми з локального зонального моніторингу споживання вирахувало сауни, мийки, готелі і кафе, які за місяць сплачують менше, ніж середньостатистична сім‘я.

Про це повідомив виконуючий обов‘язки гендиректора підприємства Олександр Пісний сьогодні, 20 червня.

Він зазначив, що з результатами перевірки підприємство звернулося до правоохоронних органів.

«Результати нашого моніторингу показали, що фактично відбуваються крадіжки води в особливо великих обсягах. Якщо середньостатистична сім‘я з двох дорослих і двох дітей, впродовж місяця використовує до 20 кубометрів води, то, наприклад, одна з мийок сплатила всього за 9 кубічних метрів у травні цього року. У березні ще менше – за 4 кубометри. Ви в це вірите?! Ще один приклад – баня-сауна три роки поспіль систематично сплачує за 8,5 кубометра води щомісяця. І таких прикладів десятки. Усі факти ми передали до прокуратури і поліції. Тож зараз чекаємо на реакцію правоохоронців», – розповів Олександр Пісний.

Він підкреслив, завдання нового менеджменту обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» – мінімізувати втрати води, забезпечити економію енергоресурсів і, як наслідок, стримати зростання тарифів.

«Ми – за соціальну справедливість. Не повинні люди сплачувати за чийсь бізнес! Це перше. Друге, красти воду – це злочин. За нього винні мають відповісти. Третє, завдання нашої команди зробити роботу «Дніпро-Кіровоград» прозорою. Маємо також мінімізувати втрати води – в тому числі замінюючи труби, а для цього всі повинні відповідно споживанню сплачувати за послугу. Маємо забезпечити й економію енергоресурсів. Усе це складові для того, щоб стримувати зростання тарифів», – підсумував він.

Нагадаємо, Олександр Пісний виконує обов‘язки генерального директора обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» з кінця грудня 2021 року. У лютому на підприємстві він створив технічну раду, до роботи в якій залучив провідних експертів.