Пульс Exclusive
Різне

«Дніпро-Кіровоград» закупило екскаватор і мулосос за ціною нижче ринкової – висновок експертизи

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» придбало екскаватор для Смолінського водоканалу та каналопромивочний мулосос для всіх підрозділів ОКВП за ціною, що значно менша за їх ринкову вартість.

Такі висновки експертизи, яку провів державний «Центр судової експертизи та експертних досліджень», що у Києві. Експертів попросили дати відповідь на питання, яка ж ринкова вартість обох придбаних транспортних засобів.

Нагадаємо, раніше поліція порушила кримінальну справу за фактом нібито розтрати і привласнення коштів посадовими особами ОКВП в умовах воєнного стану під час купівлі цих двох транспортних засобів.

У рамках кримінального провадження на ОКВП «Дніпро-Кіровоград» відбувалися багатогодинні обшуки, а виконуючому обов’язки генерального директора підприємства Олександру Пісному вибили двері в помешкання.

Згідно із висновками комплексної судової економічної та транспортно-товарознавчої експертизи 002-БОА/23, вартість екскаватора становить 2 374 772 грн., а мулососа – 1 808 225 грн. Натомість ОКВП «Дніпро-Кіровоград» придбало екскаватор за 2 340 392 грн. з безвідсотковою розстрочкою на рік, а мулосос за 1 621 632 грн.

Таким чином на придбанній техніці підприємство зекономило 34 380 гривень та 186 593 гривні відповідно.

На фото – екскаватор зі своїм екіпажем на ремонті водогону в Смоліному та мулосос працює в Олександрії.

Джерело: ОКВП «Дніпро-Кіровоград».