Пульс Exclusive
Різне

“Дніпро-Кіровоград” запросило і отримало від міськради понад 80 мільйонів гривень

ОКВП “Дніпро-Кіровоград” листами звернулось до Кропивницької міської ради щодо отримання субвенції на загальну суму 81,4 мільйона гривень. Побажання були враховані в проекті рішення №1739. Депутати погодили документ на вчорашній сесії міської ради.

Ідеться про кошти, які попередньо закладались на ремонт дороги на селищі Новому, повідомила депутатка Валентина Яремчук. Вона зауважила, що через 2 місяці після їх виділення на ремонт дороги по вулиці Металургів, управління ЖКГ запропонувало їх “зняти” і передати субвенцію ОКВП «Дніпро-Кіровоград», що, власне, й було відображено у зазначеному проекті рішення.

Згідно з документом, 81,4 мільйони гривень спрямують:

  • на реалізацію заходів з відновлення резервного джерела водозабезпечення споживачів м. Кропивницького в разі виникнення необхідності через російську агресію;
  • на придбання та встановлення відсутнього насосного обладнання з шафами керування на Лелеківському водозаборі;
  • на реконструкцію каналізаційного колектора 1200 мм по проїжджій частині вул. Героїв України м. Кропивницький;
  • на реконструкцію напірного колектора по вул. Херсонській від ГКНС до вул. Генерала Кульчицького.

Всі чотири листи датуються 15 вересня.

Нагадаємо, після зміни влади в Кіровоградській обласній раді п’ять місяців тому, ОКВП “Дніпро-Кіровоград” очолив Микола Романюк.

За інформацією депутатки Кропивницької міської ради, секретаря бюджетної комісії Ольги Ковальової-АлокіліМ це не перша передача коштів з міського бюджету обласному підприємству.

“Загалом після зміни керівника у 2023 році таких коштів з міського бюджету Кропивницького для обласного підприємства, за моїми підрахунками, вже передано близько 182 млн. грн. Можливо покращились послуги водопостачання, а я не помітила”, – пише депутатка.