Пульс Exclusive
Різне

«Дніпро-Кіровоград» завершив службову перевірку через порив на водогоні

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» завершило службову перевірку через порив на водогоні. Про це повідомив в.о.гендиректора Олександр Пісний сьогодні, 20 грудня.

Серед імовірних причин фахівці підприємства назвали прорахунки в проєктних рішеннях у 2016 та 2018 роках, а також можливе використання неякісних матеріалів. Результати передадуть до наявного кримінального провадження у правоохоронних органах.

«З моменту реконструкції до сьогодні на об‘єкті мали місце вже три пориви. Фахівці проаналізували проєктні рішення та іншу наявну документацію, опитали раніше задіяних на об‘єкті працівників підприємства, а також детально вивчили матеріально-технічну складову робіт у 2016 та під час корегування проєкту у 2018 роках. Зібрані матеріали передамо правоохоронним органам, щоб долучили до відкритих раніше кримінальних проваджень», – зазначив Олександр Пісний.

За словами керівника «Дніпро-Кіровоград», під час перевірки також з‘ясувалося, що за фактами реконструкції дюкерів у 2016-2018 роках правоохоронні органи проводили розслідування.

Олександр Пісний також підкреслив, наразі технічна рада «Дніпро-Кіровоград» працює над пакетом рішень, щоб у майбутньому унеможливити аварії на об‘єкті.

Нагадаємо, 6 грудня керівник «Дніпро-Кіровоград» призначив службову перевірку через аварію на водогоні.

Як уже повідомлялося, на відрізку водогону, де сталася аварія, у 2018 році відбувся капітальний ремонт у рамках проєкту реконструкції, що фінансується кредитом Світового банку.

Інтерв’ю з Олександром Пісним доступне за посиланням.