Пульс Exclusive
Різне

«Дніпро-Кіровоград» звернулося до правоохоронців через поширення фейку

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» звернулося до регіональних Служби безпеки України, поліції та прокуратури з заявою про поширення у соцмережах недостовірної інформації, покликаної посіяти паніку серед споживачів, учора, 8 грудня.

У заяві правоохоронців просять відреагувати на факти поширення у соцмережах недостовірної інформації про нібито отруєння саме водою, зокрема, встановити осіб та їхні мотиви.

«Вважаємо, що дії невідомих осіб (користувачів соцмереж), а саме поширення фейкової інформації, призводять до провокування паніки, розхитування суспільства та дискредитації підприємства», – сказано зокрема в заяві.

Також у документі зазначається, що воду ОКВП «Дніпро-Кіровоград» перевіряє постійно, аби унеможливити диверсії.

«ОКВП «Дніпро-Кіровоград» (…) системно здійснює лабораторні дослідження води, вживає заходів щодо забезпечення безпеки підприємства, уникнення фактів диверсій», – наголошує підприємство у заяві.

Раніше обласне управління Держпродспоживслужби нагадало жителям області про необхідність обробки води після поновлення централізованого водопостачання перед її споживанням. Зокрема, кип’ятіння води має тривати не менше 10 хвилин від моменту закипання.