Пульс Exclusive
Різне

До 1 жовтня у Кропивницькому підготують Пункти незламності

Сьогодні, 26 вересня, у Кропивницькій міській раді відбулося чергове засідання міського штабу з питань координації діяльності стаціонарних пунктів обігріву “Пункти незламності”.

Члени штабу під головуванням секретаря міської ради Олега Колюки прозвітували про виконання доручень, отриманих під час минулого засідання та повідомили про забезпечення готовності підконтрольних їм пунктів обігріву, повідомили в прес-службі міськради.

За інформацією керівників виконавчих органів міської ради, голів районних у місті рад, 34 об’єкти у Кропивницькому готові надати тепло і прихисток мешканцям і гостям міста. Всі пункти обігріву облаштовані генераторами, засобами зв’язку, мають необхідний запас пального, води, продуктів харчування для забезпечення їхньої стабільної роботи у осінньо-зимовий період.

«Починаючи з 1 жовтня всі Пункти незламності у Кропивницькому будуть готові до роботи, – підбив підсумок роботи штабу Олег Колюка. – Їх розгорнуть впродовж двох годин з моменту оголошення в обласному центрі блекауту».

Актуальна інформація про Пункти незламності у Кропивницькому та місця їхнього розташування – на офіційному сайті Кропивницької міської ради http://www.kr-rada.gov.ua/punkti-nezlamnosti .