Пульс Exclusive
Різне

До 500 тисяч гривень може отримати бізнес Кіровоградщини на реалізацію власних проєктів

До 500 тисяч гривень безвідсоткового кредитування може отримати малий і середній бізнес Кіровоградщини на реалізацію власних проєктів від Регіонального фонду підтримки підприємництва в області.

Про це повідомили у пресслужбі ради, інформує пульS.

За словами керівниці фонду Ольги Ковальової-Алокілі, бізнес-проєкти отримають фінансування за результатами конкурсного відбору.

«Конкурс уже стартував, тож підприємці малого та середнього бізнесу області, у тому числі учасники бойових дій і переселенці, можуть подавати свої проєкти. Для вже діючих підприємств така допомога становить до 500 тисяч гривень безвідсоткового кредитування терміном до трьох років, для новостворених – до 100 тисяч гривень. Також фонд може компенсувати відсотки за банківські кредити на інвестиційні цілі», – пояснила Ольга Ковальова-Алокілі.

Оцінку бізнес-проєктів здійснює конкурсна комісія фонду.

«У пріоритеті – соціально-значущі проєкти. Важливим є фактор створення нових робочих місць і їхньої кількості, конкурентних переваг продукції чи послуг, перспективи попиту продукції та оцінка її подальшої реалізації, обсяг співфінансування з місцевого бюджету та власних коштів», – додала очільниця фонду.

Заявки приймаються Регіональним фондом підтримки підприємництва у Кіровоградській області до 15 серпня 2022 року.