Пульс Exclusive
Різне

До Дня міста кропивничан запрошують прочитати вірші про обласний центр

У Кропивницькому створена велика серія акровіршів про місто. Вона з’явилася на світ стараннями і талантом керівника сектору національно-патріотичного виховання міської станції юних техніків, поета Павла Чорного.

За ініціативи управління освіти міської ради до 268-ї річниці заснування оголошується челендж «Моє місто – у серці і слові», повідомили в прес-службі міської ради.

До участі у челенджі запрошуються усі педагогічні колективи і адміністрації шкіл обласного центру. Щоб стати його учасником, необхідно обрати акровірш, що найбільше сподобався і припав до душі, та відзняти за певними правилами відеоролик з його читанням.

Нададуть акровірші і пояснять аспекти зйомки відеоролика працівники станції юних техніків: заступник директора Марина Курбан та автор поезій Павло Чорний.

А вже від 20 вересня готові відеосюжети необхідно розмістити на сторінках закладів освіти у соціальних мережах, або на сайтах шкіл з хештегом #moye_misto. Усі відеоролики будуть транслюватися на міських каналах у День міста Кропивницького.

Довідково: акровірш — твір комбінаторної поезії, вірш, у якому перші літери кожного рядка, читанні згори вниз, утворюють слово або речення, найчастіше — ім’я того, кому присвячується акровірш.

Контактні телефони:
(0522) 33-65-83 – Станція юних техніків.
066-283-64-92 – Павло Чорний