Пульс Exclusive
Різне

До кропивницьких шкіл підуть 930 дітей із родин вимушених переселенців

Школи Кропивницького також приймуть понад 930 дітей із родин вимушених переселенців. З них 140 першокласників, яким вручили сертифікати на шкільне канцелярське приладдя.

Про це інформує пульS із посиланням на сайт Кропивницької міської ради.

Протягом літа педагоги активно залучали дітей Кропивницького та дітей гостей міста до таборівок, цікавих занять, гуртків, поєднуючи це з волонтерською роботою.

Прошу управління освіти тримати на особливому контролі питання організації навчального процесу у школах Кропивницького, – наголосив Олександр Мосін. – Необхідно гнучко реагувати – у разі необхідності вносьте зміни у вибрані формати навчання, щоб максимально використати усі можливості, які нам дають сьогодні ЗСУ і погода. При цьому безпека наших дітей завжди має бути на першому місці. Немало зроблено, але робота з вдосконалення укриттів має тривати постійно, як і інформаційна та психологічна підтримка учнів. У цьому ми розраховуємо на підтримку наших поліцейських, фахівців ДСНС та психологів. А вчителі мають за будь-яких умов забезпечити максимально якісну освіту, адже нам потрібне грамотне і високопрофесійне молоде покоління, якому доведеться після Перемоги разом з нами відбудовувати країну. А для цього потрібні міцні знання!