Пульс Exclusive
Різне

Додати в «Дію» посвідчення УБД пропонує голова Кіровоградської облради

Голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга пропонує додати в “Дію” посвідчення УБД.

Про це він сказав під час засідання міжвідомчої робочої групи з питань актуалізації програм гарантій ветеранам війни сьогодні, 29 листопада.

«Відбулося перше засідання групи і перше питання, яке ми порушили, – це пільгові перевезення наших ветеранів. Проблеми є. Які пропозиції ми напрацювали – це монетизація пільг, створення єдиного електронного реєстру учасників бойових дій і цифровізація посвідчення. Я також запропонував розглянути можливість додати посвідчення УБД у «Дію»», – уточнив Сергій Шульга.

Він зауважив, усі пропозиції, які закумулює міжвідомча робоча група, надалі опрацьовуватиме Мінветеранів.

«Ми всі віримо у якнайшвидшу перемогу України. Водночас розуміємо, як зросте кількість учасників війни, а відповідно пільговиків, тож уже зараз маємо готувати програми гарантій. Причому дієві. Не повинно бути так, що водій маршрутки чи автобуса висаджуватиме бійця, бо механізм компенсацій не працює», – підкреслив голова облради.

Нагадаємо, як представника Української асоціації районних та обласних рад Сергія Шульгу запросили до участі в робочій групі з питань напрацювання програм гарантій для ветеранів війни.