Пульс Exclusive
Різне

Допомогу у виході на міжнародні ринки пропонують кропивницькому бізнесу

У Кропивницькій міській раді повідомили, що торгово-промислова палата України запрошує українські компанії, зокрема і з Кропивницького, які готові експортувати свою продукцію, шукають нові ринки збуту та партнерів, скористатися можливостями проєкту “Допомога українським компаніям у виході на міжнародні ринки”.

Перший потік відбору стартував 27 червня.

Проєкт має на меті підтримати підприємства малого та середнього бізнесу, які:

  • – втратили ринки збуту продукції;
  • – мають продукт з експортним потенціалом;
  • – не зупинили виробничий процес;
  • – хочуть продовжити розвиток експорту в нових умовах.

Перевага надається підприємствам малого та середнього розміру, які: втратили ринки збуту продукції; втратили ринки сировини та матеріалів;мають продукт з експортним потенціалом та не зупинили виробничий процес.

Компанія, яка пройде відбір для участі в проєкті, отримує безкоштовно (або за умови часткового покриття витрат) набір послуг від професійних експертів з експортного консалтингу щодо пошуку партнерів за кордоном, підбору потенційних клієнтів та покупців продукції, а також аналіз експортної стратегії компанії для виходу на іноземні ринки.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/gTAN2myM7dfZpCzUA.

Програма організована Торгово-промисловою палатою України в рамках програми “EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.