Пульс Exclusive
Різне

Дорога через Кіровоградщину з’єдная захід і схід країни – Назаренко

Єдина в Україні магістраль загальною протяжністю 1392,3 км зі Стрия Львівської області до Ізвариного Луганської через Кіровоградщину з’єднає схід і захід у нинішньому році. Завершити об’єкт мають до 30 річниці Незалежності. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Стратегічні завдання з розвитку інфраструктури в 2021 році окреслив Президент України Володимир Зеленський під час форуму «Україна 30. Інфраструктура» сьогодні, 22 лютого.

Як повідомив голова облдержадміністрації Андрій Назаренко, мова йшла про реконструкції доріг, відновлення мостів, розвиток залізничного та авіасполучення.

«Частиною масштабного проекту буде і Кіровоградщина. Нова магістраль М-30 з’єднає дві існуючі дороги міжнародного значення М-12 (Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка) та М-04 (Знам’янка – Луганськ – Ізварине). Ділянку дороги М-04 по нашій області ми завершили ще кілька років тому. На цей рік завдання номер один – це завершення ремонтів на ділянці траси М-12 на Умань», – уточнив очільник Кіровоградщини.