Пульс Exclusive
Різне

Двадцять дубів висадили у Кропивницькому на честь міст-героїв (ФОТО, ВІДЕО)

У Кропивницькому в парку Перемоги висадили двадцять дубів на честь українських міст-героїв. У заході взяли участь представники міської та обласної влади, волонтери та вимушені переселенці, які нині проживають в обласному центрі, інформує пульS.

“Відчуваємо глибоку й безмежну повагу до тих міст, де велися бойові дії. Вони не скорилися перед агресором, а навпаки показали приклад великої єдності і служіння своїй державі. У нас дуже труболюбиві й талановиті люди. І ми обов’язково відбудуємо міста, який знищує ворог”, – каже голова військової адміністрації Андрій Райкович.

Біля кожного з двадцяти саджанців дубів встановили таблички із назвами міст. Ідеться про Харків, Маріуполь, Бучу, Волноваху, Миколаїв, Херсон, Охтирку, Ірпінь, Чернігів, Херсон.

В акції взяли участь і переселенці, які були вимушені покинути свої домівки у зв’язку з активними бойовими діями на їх територіях. Наприклад, сім’я Єрьоменків із Северодонецька з початку війни приїхала у Кропивницький.

Чоловік та дружина працюють лікарями, наразі винаймають квартиру в обласному центрі.

“Северодонецьк зараз в окупації, він, фактично, зруйнований. Зараз ми посадили саджанець “Волновахи”. Переконаний, що всі українські міста будуть звільнені”, – зазначає Радислав Єрьоменко.

Як все було, дивіться у прямому ефірі пульS за посиланням.