Пульс Exclusive
Різне

Двоє місцевих мешканців постануть перед судом за обвинуваченням у підкупі виборців

Кіровоградська обласна прокуратура затвердила обвинувальний акт  у кримінальному провадженні  відносно  двох мешканців обласного центру  за фактом  підкупу виборців на користь однієї з політичних сил на місцевих виборах у жовтні 2020 року ( ч.4 ст. 160 КК України).Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено.

Обвинувальний акт щодо двох фігурантів справи за ч. 4 ст. 160 (підкуп виборців) Кримінального кодексу України направлено на розгляд до Ленінського районного суду.Як ми повідомляли раніше, група осіб, з метою отримання переваги на виборах кандидатів на пости депутатів органів місцевого самоврядування від однієї з політичних сил, планували здійснити підкуп 65 виборців.

Пропонувалось  виплатити виборцям неправомірної вигоди у загальному розмірі  32500 грн за реалізацію свого виборчого права за визначеного кандидата. Вартість кожного голосу становила 500 грн.Викриття правопорушників відбулось 24 жовтня, в обласному центрі, у результаті спільної роботи обласної прокуратури, УСБУ в області та слідчих СУ Нацполіції в області.

Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.