Пульс Exclusive
Різне

Дитсадки у Кропивницькому відкрилися майже у всіх мікрорайонах міста

У Кропивницькому від учора, 11 квітня, відновили свою  роботу 11 дитячих дошкільних закладів. У дитячі садочки пішли 115 дітей.

Про це повідомила начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко.

– Дитячі садочки відкрилися майже у всіх мікрорайонах міста. Першочергово в садочки беруть дітей, чиї батьки обоє працюють. Решта дитячих дошкільних закладів працюють в режимі прийому внутрішньо переміщених осіб, – зазначила Лариса Костенко.

За словами начальниці управління освіти, у дитячих садочках, які поновили діяльність, є резерв для прийому більшої кількості дітей. Інформацію про роботу треба дізнаватися у вихователів дошкільних закладів, які відвідували діти. Садочки приймають дітей віком від 4 до 7 років.

Майже місяць уже триває навчальний процес у школах Кропивницького. Станом на 11 квітня до дистанційного навчання вже долучилися 25664 кропивницьких школярів і 536 дітей внутрішньо переміщених осіб.

Із 18 квітня для дев’ятикласників розпочнеться профорієнтаційна кампанія. Професійно-технічні заклади орієнтуватимуть школярів на вибір будівельних професій, які будуть дуже затребуваними під час відбудови країни після війни, – додала Лариса Костенко.