Пульс Exclusive
Різне

Генсек Асамблеї європейських регіонів звернувся до депутатів Кіровоградської облради

Генеральний секретар Асамблеї європейських регіонів (AER) Крістіан Шпар звернувся до депутатського корпусу обласної ради на сесії сьогодні, 21 грудня.

Відеозапис зі зверненням обласна рада отримала напередодні.

«Насамперед хочу подякувати голові ради пану Сергію Шульзі, який ініціював нашу співпрацю. Він є патріотом Кіровоградщини та розуміє важливість посилення європейської перспективи регіонів всередині та за межами ЄС», – зазначив Крістіан Шпар.

Він озвучив місію Асамблеї європейських регіонів.

«Стати повноправним членом Асамблеї європейських регіонів – означає стати членом мережі, яка вірить у європейські цінності. Асамблея має на меті зробити регіони, в тому числі і ваш, більш впливовими в європейській політиці. (…)Ми готові поділитися з вами нашим досвідом у різних сферах: від енергетики до інноваційних технологій та соціальної інклюзії. Але ми також хочемо почути вас, знати ваші ідеї та найкращі практики. Ми хочемо залучити ваш регіон до проектів та ініціатив, які пропонують організації з Європейського Союзу та країн-членів», – сказав Генеральний секретар.

Крістіан Шпар висловів сподівання на подальшу співпрацю.

«Сподіваємося, що сьогоднішнє голосування дозволить нам спільно працювати над побудовою європейського майбутнього вашого регіону. Слава Україні!», – підсумував він і зауважив, що з початком війни Асамблея активно підтримує українців.

Депутати обласної ради проголосували за вступ Кіровоградської області до Асамблеї європейських регіонів.

Як уже повідомлялося, Асамблея європейських регіонів є найбільшою незалежною мережею регіонів у Європі. Це майданчик для політиків, підприємців і громадянського суспільства. З регіонами-членами з 26 країн Асамблея є голосом регіональних органів влади з 1985 року.