Пульс Exclusive
Різне

Голова Кіровоградської облради просить громади долучатися до формування інвестиційної ради

Голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга звернувся до членів Муніципальної ліги з пропозицією долучатися до формування інвестиційної ради 18 лютого.

Зокрема він зазначив, що зараз триває підготовка до створення такого дорадчого органу при облраді.

«Я б просив вас долучитися до формування складу інвестиційної ради. Рекомендуйте кандидатури. Тобто, це мають бути люди бізнесу, бізнес має бути з місцевою пропискою, потужні платники податків, які зацікавлені в розвитку Кіровоградщини», – пояснив голова обласної ради.

Водночас Сергій Шульга анонсував проведення регіонального інвестиційного форуму.

«Якщо будуть сприятливі умови в плані пандемії, зовнішніх викликів, плануємо форум тут, у Кропивницькому, за участі інвесторів, фінансистів, представників посольств і консульств, а також відомих експертів із різних напрямків розвитку регіональної економіки, з якими ви далі самостійно зможете працювати. Можливо, цей форум проведемо в рамках «AgroExpo»», – уточнив він.

Голова обласної ради також наголосив на необхідності сформувати інвестиційний паспорт Кіровоградщини.

«Було б дуже доречно, якби ми всі разом сформували реальний, підкреслюю, інвестиційний паспорт області, який поєднає структуровані інвестиційні проекти. Це те, що ми зможемо запропонувати інвесторам», – сказав Сергій Шульга.