Пульс Exclusive
Різне

Голова обласної ради Сергій Шульга підняв питання майбутнього шахт перед віце-прем‘єр-міністром України

Голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга підняв питання майбутнього уранових шах регіону – Інгульської, Смолінської і Новокостянтинівської, що входять до складу ДП «СхідГЗК», – перед віце-прем‘єр-міністром – міністром із питань стратегічних галузей промисловості України Олегом Уруським під час зустрічі в Кропивницькому сьогодні, 31 серпня.

«Зараз важливе питання для області – це безперебійна робота наших шахт. Це робочі місця – майже 3 тисячі працівників. Це надходження до бюджетів громад, на територіях яких вони знаходяться. Це також і питання екології. У масштабі України – це енергетична незалежність», – наголосив Сергій Шульга.

Він також зауважив, що кілька тижнів тому спускався в Інгульську шахту на 350 метрів.

«Я бачив, у яких умовах працюють наші шахтарі. Питання модернізації – це теж важлива складова, на якій потрібно акцентувати увагу», – додав голова обласної ради.

Сергій Шульга звернувся до віце-прем‘єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського з пропозицією провести на Кіровоградщині засідання уповноважених відомств зі питання життєдіяльності урановидобувних шахт.

«Олеже Семеновичу, прошу вашої участі зберегти галузь, мінімізувати соціальну напругу і напрацювати основні напрямки розвитку. Якщо у вас буде можливість, хотілося, щоб тут на Кіровоградщині відбулося виїзне засідання уповноважених відомств. Щоб тут, на місці, у нас була нагода всім разом попрацювати над конкретними рішеннями. Повірте, люди чекають цього», – сказав голова обласної ради Сергій Шульга.

Віце-прем‘єр-міністр – міністр із питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський перебуває сьогодні на Кіровоградщині з робочою поїздкою.

Він відвідає провідні підприємства в Кропивницькому – «Радій», «Ельворті», а також Криворізький гірничо-збагачувальний комбінат окислених руд у Долинській.