Пульс Exclusive
Різне

Голова облради увійшов до робочої групи з підготовки програми гарантій для ветеранів війни

Голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга увійшов до робочої групи з підготовки програми соціальних гарантій для ветеранів російсько-української війни. Про це повідомив президент Асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов на засіданні УАРОР 25 листопада.

Голова облради закликав жителів області надавати пропозиції до програми.

«Розпочинаємо роботу над підготовкою програми регіональних гарантій для ветеранів війни. Наразі така існує для тих, хто брав участь в АТО/ООС. Сьогодні на засіданні Асоціації районних та обласних рад порушили питання про необхідність актуалізувати такі програми. Я в робочій групі. Тож прошу всіх зацікавлених надавати свої пропозиції», – зазначив Сергій Шульга.

Нагадаємо, торік у лютому обласна рада прийняла обласну комплексну програму підтримки учасників АТО/ООС, членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України та увічнення пам’яті загиблих (померлих) ветеранів у Кіровоградській області до 2025 року.