Пульс Exclusive
Різне

Готуватись до наступного опалювального сезону необхідно вже сьогодні – Мосін

Минулого тижня КП “Теплоенергетик” працював у штатному режимі, динаміка аварій не збільшилася. Це відзначив заступник Кропивницького міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 14 лютого.

Пориви на тепломережах, які сталися у мікрорайоні “Шкільний” і на вулиці Добровольського працівники підприємства ліквідували оперативно, – повідомив Олександр Мосін. – КП “Теплоенергетик” продовжує працювати над виготовленням технічної документації для забезпечення альтернативного живлення теплопостачального підприємства у періоди відключення електроенергії там, де це можливо.

Крім того, на підприємстві тривають роботи із виготовлення проєкту реконструкції тепломережі по вулиці Чорновола та опрацьовується модернізація кількох котелень, щоб потім ці проєкти подати на розгляд міської ради для передбачення фінансування на їхню реалізацію. Фактично “Теплоенергетик” вже почав підготовку до наступного опалювального сезону.

Під час такої підготовки необхідно проаналізувати ситуацію у кожній школі, закладі культури, соціальної політики, які отримують тепло централізовано, – наголосив Олександр Мосін. – В міжсезонний період потрібно завершити заміну вікон в таких будівлях на енергоощадні: в закладах освіти їх залишилося близько 30%.