Пульс Exclusive
Різне

Як шляховики ремонтують об’їзну дорогу біля Кропивницького (ФОТО)

Дорожники відновлюють об’їзну біля Кропивницького в рамках президентської програми «Велике будівництво». Про це інформує пульS з посиланням на прес-службу Кіровоградської ОДА і дані Служби автомобільних доріг області.

На автодорозі М-30, км 708: шляхопровід між Кропивницьким та селищем Нове скидає з себе шар за шаром старе та зношене покриття, огородження та готується до відновлення.
Дорожники виконують фрезерування, демонтаж шафних стінок та відкрилок, перильного та бар’єрного огородження виконано в повному обсязі.
Наразі проводиться очищення елементів піскоструменевим методом та підготовка до в’язання армокаркасу.

М-30, км 714: міст поблизу села Обознівка. Завершується влаштування гідроізоляції деформаційних швів та продовжується робота над тротуарною частиною споруди.
М-30, км 717: міст поблизу комплексу “Козацька застава”. Завершується монтаж деформаційних швів та влаштування бордюрів на підходах.

М-30, км 707 – км 714: ділянка між Новим та Обознівкою. Триває фрезерування покриття та роботи на поширення полотна.

М-30, км 714 – 718: ділянка між Обознівкою та “Козацькою заставою”. Завершується влаштування узбіч та водовідведення.

М-30, км 720 – км 729: влаштування узбіч та лотків водовідведення.

Н-14-1, км 5 – км 11 (Південний обхід Кропивницького): триває укріплення конструктивного шару дороги методом холодного ресайклінгу, влаштування нижнього шару гарячого асфальтобетону, влаштування дренажу.