Пульс Exclusive
Різне

Єрмолаєву звільняють у зв’язку з “аморальним проступком”, а факультет ДНМУ може продовжити роботу в Кропивницькому

Відновлений на посаді ректора ДНМУ (Донецького національного медичного університету) Петро Кондратенко підписав наказ про призупинення дії наказів ДНМУ від 13.05.2021 №166, від 19.05.2021 №278, від 04.06.2021 №197, якими передбачалася фактична ліквідація медичного факультету в Кропивницького. Крім того, підписано наказ про звільнення в.о. ректора ДНМУ Майї Єрмолаєвої.

Відповідний документ з підписом Петра Кондратенка сьогодні, 23 червня, опублікував заступник глави Кіровоградської обласної ради Юрій Семенюк, інформує пульS.

Даний наказ призупиняє дію наказів “Про введення в дію рішення Вченої ради університету про припинення освітньої діяльності в м Кропивницький” (та переведення студентів на навчання в Донецьку область) і “Про передачу матеріальних цінностей” (вивезення матеріально-технічної бази з Кропивницького).

Нагадаємо, проти Петра Кондратенко було відкрито кілька кримінальних проваджень, в зв’язку з чим він був відсторонений від виконання своїх функціональних обов’язків. Зараз він відновлений на посаді ректора ДНМУ.

Крім того, підписано наказ про звільнення в.о. ректора Майї Єрмолаєвої “в зв’язку з вчиненням аморального проступку”. Редакція має в своєму розпорядженні фото документа:

Дану інформацію нам підтвердили кілька джерел. Зокрема, екс-нардеп, депутат Кропивницького міськради, директор обласного онкоцентру Костянтин Яриніч:

“Факультети продовжують свою роботу. Студенти можуть не хвилюватися. Нікого з викладачів не звільняти. Петро Кондратенко дійсно зараз є ректором, він відновлений Наказом міністра охорони здоров’я. У нього є бачення розвитку ДНМУ разом з діючими факультетами в Кропивницького “.