Пульс Exclusive
Різне

Інвесторам пропонують видобувати граніт в Кіровоградській області. Потенційний обсяг інвестицій – 12 мільйонів доларів

У Кіровоградській області потенційним інвесторам пропонують вкласти близько 12 мільйонів доларів у видобуток граніту і його подальшу переробку в щебінь.

Про це інформує пульS із посиланням на сайт Центральноукраїнського інвестиційного порталу, де серед іншого, публікуються інвестиційні пропозиції.

Зокрема, у Кіровоградській області (с. Первоостров Новомиргородського району) можливий видобуток граніту.

“Планується видобуток граніту та переробка його на щебінь різних фракцій із застосуванням сучасних способів видобутку корисних копалин. Загальний обсяг інвестицій, необхідних для реалізації проекту становить 12 млн. дол. США. Термін окупності – до 3-5 років. Очікуваний обсяг від реалізації щебеню та бутового каменю складає в середньому 30 млн. грн. на рік”, – йдеться у анкеті інвестиційного проекту.

Повідомляється також про необхідність зміни цільового призначення земельної ділянки на “землі промисловості”. Річний видобуток продукції становить 150 тис. куб. м.

“На земельному відводі запаси граніту для розробки складають 4,3 млн. куб. м. Гідрогеологічні умови ділянки робіт не складні і придатні для його розробки відкритим способом. Рівень ґрунтових вод – невисокий”.

Ліцензія на геологічне вивчення та розробку родовища відсутня.