Пульс Exclusive
Різне

Капітальні видатки обласного бюджету в наступному році складуть понад 78 мільйонів гривень

78 мільйонів 517 тисяч гривень складуть капітальні видатки обласного бюджету-2022. Проєкт фінансового документу погодила постійна комісія Кіровоградської обласної ради з питань бюджету вчора, 21 грудня, повідомили в прес-службі облради.

Згідно з проєктом, 33,7 мільйона гривень бюджету розвитку область планує залучити на придбання апарату дистанційної променевої терапії для онкоцентру.

Також у наступному році проєктом передбачене придбання медичного обладнання в приймальне відділення обласної лікарні та будівництво в ньому зовнішніх і внутрішніх мереж киснепроводу на загальну суму 7,5 мільйона гривень.

У капітальних видатках проєкту рішення, з-поміж іншого, зазначається і про використання коштів на виготовлення проєктно-кошторисних документацій для низки об’єків: капремонту гематологічного відділення, третього корпусу та реконструкції чотирьох окремих корпусів обласної лікарні, реставрації обласного бюро судово-медичної експертизи, ремонтно-реставраційних робіт обласної філармонії, будівництва мультифункціонального спортивного комплексу ДЮСШ «Ніка», урбан-парку, льодової арени та вертолітного злітно-посадкового майданчика.

Крім цього, в капітальних видатках обласного бюджету заплановане використання 10 мільйонів гривень на співфінансування інвестиційних проєктів, що дасть можливість реалізувати їх коштом Державного фонду регіонального розвитку.

Як уже повідомлялося, сесія обласної ради відбудеться 23 грудня.